top of page
Mazurska Przygoda

"Każdy, kto raz tutaj przybył,

z pewnością będzie tu powracał"

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich jest najpopularniejszym i najpiękniejszym szlakiem żeglugowym, umożliwiającym uprawianie wszystkich rodzajów turystyki wodnej, którego nie ma w żadnym innym miejscu świata.

 

Jest to obszar wyjątkowy - niezwykle bogaty pod względem przyrodniczym, pełen historycznych zabytków oraz uwielbiany przez miłośników sportów wodnych, wędkarstwa i letników.  Na całym Pojezierzu Mazurskim szlak Wielkich Jezior Mazurskich jest zupełnie osobliwym światem, który znają nie tylko mieszkający tu na stałe ludzie, lecz również wodniacy z całej Polski, a także z innych państw Europy. Dla nich to przede wszystkim woda, różnorodność jezior, przepiękna przyroda, to biwaki, a także rejsy, na które wraca się każdego roku i ciągle na nowo przeżywa się MAZURSKĄ PRZYGODĘ.

 

 

By przeżyć niezapomnianą Mazurską Przygodę nasza firma oferuje swoim Klientom czarter bezpiecznych, komfortowych i bogato wyposażonych jachtów. Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z żeglarstwem proponujemy rejsy ze sternikiem, który nauczy podstaw żeglarstwa oraz pokaże cud Krainy Tysiąca Jezior.

 

 

 

 

Z żeglarskim pozdrowieniem

Kamil Pażyszek

Mazurska Przygoda
Mazurska Przygoda
Mazurska Przygoda
bottom of page